Nieznośna niepodległość. Horrrendalna historia Polski

Po Strrrasznej historii czas na Horrrendalną historię Polski! Horrendalna historia Polski to seria książek skierowana do młodego czytelnika. Fakty historyczne są tam podane w ciekawy, przystępny sposób, a ciekawostki historyczne zapadają w pamięć i pozwolą zabłysnąć wiedza w szkole. Dowcipne, komiksowe ilustracje wciągają w opowieść o początkach państwa polskiego i jego rozwoju. 
Seria pokazuje, że nauka nie jest nudna, a podana w interesujący sposób wiedza potrafi wciągnąć i lepiej się zapamiętuje.  

Nieznośna niepodległość. Horrrendalna historia Polski to opowieść o szalonych latach dwudziestolecia międzywojennego. Ludzie żyli, bawili się i cieszyli odzyskaną niepodległością. A że ta niepodległość bywała trudna i nieznośna, to już inna sprawa…Jak zwykle książki z tej serii tak i ta, jest dowcipna i nieco zwariowana, ale tak naprawdę bardzo rzeczowa. Jeśli chcesz się dowiedzieć co nazywano „dusicielem Gdańska”?, komu salutowała biała niedźwiedzica? co to były żurawiejki? – koniecznie sięgnij po Nieznośna niepodległość. Horrrendalna historia Polski.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *