Mała Asia w wielkiej puszczy

Pewnie dobrze wiecie, że człowiek uczy się najszybciej i najwięcej w dzieciństwie. To wtedy jesteśmy w stanie przyswoić wiedzę w sposób naturalny. Dlatego edukację naszych dzieci warto świadomie prowadzić właściwie od urodzenia. I nie mowa tu o edukacji, która kojarzy Wam się ze szkołą! Chodzi o pokazywanie dziecku świata w sposób odpowiedzialny, mądry, rozważny… Chodzi o rozmowę i wspólne dochodzenie do wniosków. Chodzi o wspólne czytanie mądrych książek. Dziś polecamy książkę autorstwa Ewy NowakMała Asia w wielkiej puszczy. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać” Wydawnictwa HerperKidsPolska.

Mała Asia w wielkiej puszczy. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać to książka, która w prosty i skuteczny sposób na ma zainteresować najmłodszych tematyką przyrody i jej ochrony. Dzięki lekturze dzieciaki nauczą się mądrego wspierania zwierząt i dbania o środowisko. Przedstawiona tu historia jest wzruszająca i wciągająca, a bohaterami są zwierzęta. Tytułowa Asia jest kudłatym żubrzym cielaczkiem.

Mała Asia z wielkiej puszczy. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać to niezwykła książeczka. Jeśli chcecie wesprzeć rozwój Waszego dziecka, to ta pozycja na pewno powinna się znaleźć w Waszej biblioteczce. Poznając historię małej Asi, dzieci rozwijają równocześnie empatię i uczą się, jak wspierać zwierzęta zimą. Najmłodsi będą mieli okazję dowiedzieć się, jak żubry zostały uratowane przed wymarciem i jak niezwykłe są te majestatyczne zwierzęta. Plansza edukacyjna i quiz wiedzy sprawią, że uczenie się przyrody stanie się przyjemnością! 

Mała Asia z wielkiej puszczy. Akademia mądrego dziecka. Pomóż mi przetrwać to nie tylko ciekawa treść, to także piękne ilustracje, które dopełniają całości. Ich autorką jest Anna Łazowska, która w magiczny sposób ukazuje piękno przyrody.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *